Hakkımızda

Kasım 2017 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde 500 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye başlayan firmamız, sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla "VİVİ" markası ile ticaret hayatına başlamıştır.

Firma sahibi Okan ÖZCAN’ın sektördeki 19 yıllık tecrübesi ile çizmiş olduğu yol; güven ve sonsuz hizmet anlayışına dayanmaktadır. "Yenilikçi" yapısı ile değişen koşullara hızlı adapte olan, "Dinamik" yapısı ile hızlı çözümler üreten, "Araştırmacı" yapısı ile sektöre yeni ürünler sunan bir kimliği vardır.

2018 yılı içerisinde kendi markasına yatırım yapan firmamız ürün sayısını arttırmış, aynı zamanda bayilerinden gelen talepler doğrultusunda özel projeler yönetmiştir. Bu projeler kapsamında farklı ürünlerin ithalatını bayileri adına gerçekleştirmiştir.

Yaşlı ve engelli erişiminin hassasiyetinin bilincinde olan firmamız gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yeni marka ve firmalar ile partnerlik yaparak gücüne güç katmıştır. Yurt dışında ise bir İtalyan firması olan Wimed Export ve Fillandiya firması olan Timoteos ile gerçekleştirmiş olduğu anlaşmalar ile gücüne güç katmıştır. Avrupalı partnerleri ile bünyesine Pediatri ve Geriatri ürün gruplarını da kazandırmıştır.

MİSYONUMUZ

Yaşlı ve engelli erişiminde ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerinin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve onlara en doğru ürünleri sunmayı amaçlar.

Bayilerimizin ve ihtiyaç sahiplerinin talep ve istekleri dinleyerek ürünlerimizi yenilemek, ihtiyaç duyulan yeni ürünleri pazara sunmak, güler yüzlü ve güçlü bir iletişim kurmak suretiyle farklılık yaratmak.

VİZYONUMUZ

Yaşlı ve engelli erişiminde yeni teknoloji, ürün ve çözümleri hızlı bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak suretiyle onların hayatlarını kolaylaştırmak ve zenginleştirmek.

Gelecekte ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak. Dinamik, yenilikçi, sürekli kendini geliştiren bir firma olarak sektörüne öncülük yapan Türkiye’nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmak.